r1 r2 r3 r4 r5 Beste score Contactgegevens

r5BekerMpBp12345
1.Waalwijk813½    443K
2.Oisterwijk610½331
3.Eindhoven42
4.HSC321
5.De Kemppion35    32
6.HMC Calder242
7.Rochade23330
8.De Pion23    ½
9.Dubbelschaak0    
10.WLC0    
11.De Baronie0
12.EGS0121
13.BSV01    1
14.De Drie Torens01    1
15.De Kentering0½    ½
16.De Vughtse Toren002
17.EVS002
18.De Stukkenjagers002
19.OSV00
20.'t Paardje00
21.De Raadsheer001
22.DSC00
23.Rode Lopers00    0
Laatste verandering: vr 21 apr 2017 19:58

Beker; Ronde: 5; do 20 apr; KNSB rating feb 2017
TWaalwijk2058Oisterwijk178431
1.Remco Sprangers2240Bart van den Berg171510
2.Wilbert Schreurs2111Stefan Hess189410
3.Feike Liefrink1948Ralf Weijers180810
4.Sander van Dijk1935Roel Romanesco172101


TDe Drie Torens Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jaap Weel1878-1---1111z16602460+0.223
2.Ernest van Moorsel1686-0---1021w19331133-0.194
3.Peter Paul van der Schoot1539-0---1031z1770970-0.209
4.Wim van der Velden1401-0---1041w1661861-0.181
 
TRode Lopers Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Harry Szöke1612-0---1011z19141114-0.145
2.Marijn Koot-0---1021w18231023 
3.Martin Paans1274-0---1031z1747947-0.049
4.Daan van der Linden-0---1041w1621821 
 
TDe Pion Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pim Eerens2071-½---1½11z18761876-0.253
2.Imad Abou Dehn1750--0--1021z1661861-0.622
3.Joris Kok1839-1---1121w18322632+0.490
4.Ad Bruijns1688-½½--212.52w18171817+0.323
5.Henk Alberts1627--0--1031w1770970-0.308
6.Koen Riemens1841-½---1½31z18121812-0.040
7.Jacques Smits1594--0--1041z1660860-0.409
 
TWaalwijk Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Remco Sprangers2230--1013211z18071930-0.710
2.Ad Kroot1890-1---1111w15782378+0.137
3.Nico Pol1829-1---1121z800 
4.Feike Liefrink2036--1½132.31z19192196+0.544
5.Wilbert Schreurs2108--111332.71w18192619+0.482
6.Leon van Gelder1748-1---1131w12342034+0.036
7.Sander van Dijk1932---102142w17051705-0.572
8.Robert Prins1676-11--2242z18752675+0.757
 
TBSV Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Freek Schouten2052-½---1½11z19951995-0.079
2.Martin de Smit1752-½---1½21w20032003+0.310
3.Angelique Osinga1922-0---1031z1754954-0.722
4.Ton Hertogs1685-0---1041w1767967-0.387
 
TOisterwijk Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Ron Steeksma1849---1-1111w19472747+0.634
2.Stefan Hess1912½1½105325z18341906+0.035
3.Bart van den Berg1705101-0422.54w18261826+0.397
4.Ralf Weijers1842111½052.83w17391889+0.383
5.Roel Romanesco1755011½1533z18071957+1.314
 
TDSC Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Maarten van der Burght21571----1111w16332433+0.033
2.Dick Carol18050----1021z1770970-0.549
3.Ivo de Ligt1702½----1½31w18851885+0.239
4.Frans van der Burght15040----1041z1649849-0.306
 
TRochade Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rick Zegveld19951½---21 19892182+0.484
2.Jan Douwes19511½0--321w18771877-0.287
3.Mark van Bijsterveldt16490-0--202.5 19291129-0.570
4.Eric van Dongen1793-10--213 19761976+0.454
5.Richard Schellekens18011-0--213.5 16881688-0.300
6.Ben Zegveld1771-1---1141z17662566+0.493
 
TDe Raadsheer Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Tycho van Dijk18960----1011w19951195-0.364
2.John van Dijk19100----1021z19961196-0.382
3.Jorrit Havermans17930----1031w18621062-0.405
4.Mitchell Matthijssen16291----1141z17042504+0.604
 
TDe Baronie Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Edwin Lessmann1711½½---211 19541954+0.559
2.Peter Severeijnen1820½0---2½2 18061613-0.539
3.Gert Vogelaar17651½---23 17101903+0.349
4.Joost Rutten1721½½---214 17041704-0.047
 
T't Paardje Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Peter van den Hout1828½----1½11w18551855+0.038
2.Marc Govers1743½----1½21z18451845+0.139
3.René Gosens16380----1031w18171017-0.265
4.Rene Stadhouders1722½----1½41z17011701-0.029
 
TWLC Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Henny Wilbrink1842-½---1½11z18291829-0.018
2.Jessica de Haas1807-0r---002  
3.Jasper Krenning1790-0---1031z18871087-0.367
4.Dannie Beijk1717-1---1141w17462546+0.540
 
TDe Kentering Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Stan Heijmans1965-0---1011z19881188-0.468
2.Mike Kroon1872-½---1½21w19771977+0.143
3.Jan Arts1494-0---1031z18061006-0.137
4.Arjan Gras1520-0---1041w1721921-0.241
 
TDubbelschaak Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Franck Steenbekkers2044-½---1½11z18741874-0.224
2.Wil van Lankveld1924-½---1½21w19251925+0.001
3.Gilion Berkelmans1868-0---1031z20871287-0.222
4.Hans Heijstek1839-½---1½41w17861786-0.074
 
TDe Kemppion Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Walter Smits1913-1½--21 20172210+0.776
2.Wim v.d. Vondevoort1801-00--202 19321132-0.648
3.Ronny van den Boomen1789-11--223 16762476+0.754
4.Ron Rombouts1766--½--1½41z17861786+0.028
5.Wilbert Rombauts1667-1---1141w17572557+0.624
 
THSC Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pascal Boudewijns19411½10-41.8 18761967+0.141
2.Gerard van de Kerkhof202601½0-41.8 19531862-0.891
3.Danniel van Boxtel1826½½0½-42.8 18661775-0.303
4.Roland Robinson18221½½½-43.8 18141906+0.458
 
TOSV Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Nico Schouten21591----1111w20772877+0.387
2.Peter Snoek18830----1021z19421142-0.418
3.John Klein Douwel1913½----1½31w18781878-0.049
4.Chris Broekkamp18270----1041z18091009-0.525
 
TEGS Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pascal Graafmans1926½0---2½1 18661673-0.666
2.Thomas Kools203011---222 18582658+0.547
3.Maarten de Wit1557-0---1031w18011001-0.197
4.Bart Plasmans165800---203.52z1762962-0.736
5.Erik Hamers1663½----1½41w17481748+0.117
 
TDe Stukkenjagers Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Lex Karstens1866½----1½11w19471947+0.112
2.Joost op 't Hoog17900----1021z19131113-0.333
3.Erik van Ingen18251----1131w17452545+0.390
4.Arend Jan Meerwijk1820½----1½41z16501650-0.224
 
THMC Calder Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Gijs van Breukelen1891-½---1½11w17951795-0.132
2.Loek Mostertman1961½1r½--211.3 19911991+0.081
3.Cees Nuijten1771--½--1½21z18781878+0.146
4.Leon ter Beek17921----1121w17752575+0.476
5.Chiel Koster1922-1---1131w17442544+0.267
6.Derk-Jan Morelis17860-0--203 18181018-0.911
7.Bert Kramer1692½0½--3141z16841561-0.534
 
TEVS Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Peter Rietra1918½----1½11w19401940+0.031
2.Philip van Gils17990----1021z18131013-0.480
3.William Maes18211----1131w17892589+0.455
4.Johan Raap1600½----1½41z17541754+0.205
 
TEindhoven Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Hans Bosscher20351-½--212z18482040+0.043
2.Jeroen van de Put203611-1-331.33w20392839+1.500
3.Jochem Berndsen1935--½½-212 18541854-0.213
4.Jan Toorman1947-½---1½21z18881888-0.082
5.Ad van Rijsewijk1835-110-3231w18161939+0.432
6.Rik van der Weij18320----1031z1783983-0.568
7.Dennis van Kuijk1661-1½0-341z17371737+0.271
8.Albert Coenen18260----1041w1675875-0.701
 
TDe Vughtse Toren Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Geert van der Cruysen17740----1011w20581258-0.160
2.Henk van Evert19200----1021z19871187-0.407
3.Tom Fürstenberg18061----1131w18632663+0.579
4.Kees de Laat16561----1141z18212621+0.718

Beste score r5 gesorteerd op W en W-We
TBekerTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Roel RomanescoOisterwijk517551807+1.3141957
2.Ralf WeijersOisterwijk518421739+0.3831889
3.Jeroen van de PutEindhoven3320362039+1.5002839
4.Wilbert SchreursWaalwijk3321081819+0.4822619
5.Stefan HessOisterwijk3519121834+0.0351906
6.Feike LiefrinkWaalwijk320361919+0.5442196
7.Roland RobinsonHSC418221814+0.4581906
8.Pascal BoudewijnsHSC419411876+0.1411967
9.Robert PrinsWaalwijk2216761875+0.7572675
10.Ronny van den BoomenDe Kemppion2217891676+0.7542476
11.Thomas KoolsEGS2220301858+0.5472658
12.Ad van RijsewijkEindhoven2318351816+0.4321939
13.Bart van den BergOisterwijk2417051826+0.3971826
14.Loek MostertmanHMC Calder2319611991+0.0811991
15.Remco SprangersWaalwijk2322301807-0.7101930
16.Walter SmitsDe Kemppion219132017+0.7762210


Wedstrijden moeten gespeeld worden op of voor:
15 okt 2016 Ronde 1
03 dec 2016 Ronde 2
14 jan 2017 Kwartfinale
04 mrt 2017 Halve finale
22 apr 2017 Finale