De jeugdcommissie heeft het initiatief genomen om regelmatig aandacht te geven aan een activiteit die ergens in Brabant ondernomen wordt om het jeugdschaak te promoten en die gemakkelijk door andere verenigingen overgenomen kan worden. Deze nieuwsberichten zullen in een aparte rubriek (Het idee van de week)opgeslagen worden.
De spits wordt afgebeten door SV de Combinatie in Asten die op de laatste schaakavond van het seizoen de prijzen uitgereikt heeft van de interne competitie en de diploma's die het afgelopen seizoen behaald zijn. Iedereen was geslaagd. Een gezamenlijke foto met het clubshirt completeert het geheel.
Veel verenigingen doen dit ook al zo. Het is eenvoudig te organiseren en de kinderen en ouders stellen het zeer op prijs. De opkomst in Asten op deze avond lag boven de 90%.
Heeft u ook een idee voor deze rubriek? E-mail dit dan naar
Jos Schlangen.