NBSB Grand Prix Circuit

Zie hieronder de tussenstand in het NBSB Grand Prix circuit. Hoe je je toernooi aan kunt melden voor dit circuit en wat de eisen daarvoor zijn is hier te lezen.

RangNaamVerenigingTot. Aantal GP puntenStompe Linde NuenenCombinatie Snert AstenStukkenjagers Kerst TilburgHoefnon Torenvalk ValkenswaardDruiventros Berkel EnschotDrie Torens
Voorjaarstoernooi
Tilburg
Johan van Mil EindhovenSVO Open OisterwijkCafe schaaktocht VughtHuub van Dongen Memorial Boxtel
CAAAAAAAAB
1Kocken, WilbertDe Drie Torens1403129129129171214126183193129
2Haast, MarkStukkenjagers1282193279189250214157
3Blijlevens, PimHSC Helmond97864107193142150193129
4Becx, CesarStukkenjagers832107171171150233
5Lai, Hing TingHet Zwarte Schaap768279236253
6Dgebuadze, AlexanderWirtzfeld (B)763279279205
7Peeters, JoepHSC Helmond750257575757575200150
8Vereggen, LarsStukkenjagers716257214245
9Robinson, RolandHSC Helmond6872575757575133129100
10Jansen, BobKing De Combina624193214217
11Geboers, JimmyGarde5965775171126167
12Deckers, FransSV De Oude Toren589257575757510010757
13Dijkstra, MatthijsHMC564107129214114
14Konings, FransStukkenjagers536193129214
15Preuter, CarlosKNSB-lid526757595167114
16Furstenberg, TomDe Vughtse Toren525257575200150
17Leemans, HuubDe Drie Torens51512915015086
18Groos, JanHuisschaker465757510012986
19Sprangers, RemcoWaalwijk450193257
20Douwes, Jan449107171171
21Kools, ThomasEGS440150107183
22Lubbers, RobS.V. U.V.S.4362575757512957
23Grooten, HermanStukkenjagers429193236
24Dignum, ErikStukkenjagers428171107150
25Wuijts, JohanHSC Helmond42279193150
26van den Berg, Bram414214200
27Schouten, Jordyde Pion414200214
28Nabuurs, Mart410193217
29Faber, HugoHSC Helmond40079150171
30Pulles, MarcelDe Oude Toren392757575167
31Clevers, EgbertDe Combinatie380214166
32Ydo, PimKNSB-lid3795012986114
33Van Roon, Sjoerd367150217
34van Dooren, Dirkde Pion365129236
35van den Bighelaar, JoostDrie Torens364171193
36Van de Vrande, BramEGS358757575133
37Lauterbach, FransSissa te Oirschot35025757575100
38Bosboom, Manuel348205143
39Baselmans, Luuk343129214
40Dijksman, Sebastiaan321150171
41De Wit, MaartenEGS3177575167
42Werkhoven, Maarten3177575167
43Adriaans, MarioHSC31175757586
44Oostvogels, NiekRaadsheer3111507586
45Arts, JanDe Kentering3007575150
46Jacobs, RuudSVO3007575150
47Van Loy, Rick300129171
48Van Ginkel, BenZZC2837575133
49Smits, WalterDe Kemppion279129150
50Vrolijk, LiamHet Zwarte Schaap279279
51Klein Douwel, JohnOSV278107171
52Kuipers, Stefan267267
53Skrobic, Dragan26475189
54Reinderman, Dimitri 261261
55Beukema, Jasper257257
56Kroon , MikeKING25717186
57Lie-Kwie, KienfongStukkenjagers2571077575
58Hess, PeterOisterwijk2577575107
59Slaats, HenkHet Kasteel25025757575
60van de Bund, WoudHet Kasteel25025757575
61Jansen, IngeborgWLC24675171
62Krenning, Jasper246103143
63Clijsen, MarkStukkenjagers236236
64Hess, StefanOisterwijk23686150
65Swinkels, RobinDe Combinatie236236
66Van der Heijden, AlanVeldhoven236236
67Simons, RudyWLC236107129
68Van den Akker, TonVughtse Tore233757583
69Paridaans, PeterKemppion225757575
70Steeksma, Ron22575150
71Van Roon, Ton21913386
72Tomaszewski, Roman217217
73Nabuurs, JoepVenlose SV214214
74van Foreest, Lucas213213
75Beukema, Constantijn20875133
76Strik, Bonny20875133
77Van Zelst, JasperOisterwijk20875133
78Verhoeven, RobinEGS20475129
79Kok, Ivo200200
80Bitalzadeh, Ali197197
81Goes, Dirk19375118
82Aarts, RobDe Combinatie193193
83Benning, Tim193193
84Biemans, ErikKing Delft193193
85Cebula, Jerzy193193
86Habibi, HamounSV Koningswaal193193
87Hemmers, CarlosBaronie193193
88IJzermans, CeesDe Pion193193
89Maes, ValeryCharlois Europoort193193
90Panjoel, Bert-Jan193193
91Simenon, JozefDJC Stein193193
92van der Leij, Arjan193193
93Viering, MarcVughtse Toren193193
94van der Linden, MarcoCheckmate18657129
95Lange, Job de186186
96Van Hoorn, MarselDrie Torens18686100
97Cchung, Chi Yun183183
98De Moor, Eric183183
99Riemens, Koen183183
100Van Lanen, Alex183183
101van den Berg, Paul175257575
102Van Esch, RobEGS17575100
103Kabos, Tobias 174174
104Baselmans, Sam171171
105Den Boer, Lennard171171
106Graafmans, PascalEGS171171
107Hess, Stefan171171
108Kampman, Tijmen171171
109Mollema, ThomasHMC KIng Stukke171171
110Mulder, Bart-Piet171171
111Roebers, Jan171171
112Slagboom, ArnoBaronie171171
113Grijsbach, Annelies167167
114Overzier, Cas167167
115van Osch, Mees158158
116Burg, Brent157157
117Aders, MaartenGard?1507575
118Albers, SašaOSV150150
119Arends, HermanHuisschaker150150
120Berkvens, Joost150150
121Butalid, CarloStukkenjagers1507575
122Groffen, HansStukkenjagers1507575
123Grooten, Tommy1507575
124Jones, nick150150
125Julicher, ChritWLC1507575
126Kindt, Manfred150150
127Klapwijk, BramHardenberg150150
128Meerwijk, Arend Jan150150
129Mollema, HenkHMC1507575
130Reitsma, EbeDubbelschaak1507575
131Schobben, MorrisEVS1507575
132Severijns, WilDe Oude Toren1507575
133Thijsse, Elias1507575
134Tolhuizen, Ludo150150
135Van Amerongen, Arjen150150
136Van Amerongen-Jansen, Pegg150150
137Van Beek, Ard1507575
138Van den Berg, Bart150150
139Van Dongen, Eric150150
140Van Evert, HenkVughtse Toren150150
141van Leusden, Dennis 150150
142van Wetten, PietDeurne1507575
143Van Zon, Richard150150
144Winkels, Marcel150150
145Jesurun, Ramon143143
146Peerlings, Camiel143143
147van Meurs, Rob143143
148van der Zwet, Bart142142
149van Dongen, Daan142142
150Vosselman, Jan142142
151Gallucci, Alessio 134134
152Knottnerus, Ivo134134
153Wolferink, Frasn134134
154Jeurissen, Karel133133
155Kerstens, Joshua133133
156Van der Heiden, Frans133133
157Ginkel, John van129129
158De Laat, KeesVughtse Tore129129
159Loman, Marinus129129
160Rietra, PeterEVS129129
161Snoeren, TonDe Kentering129129
162Van Brakel, Nico129129
163van den Berg, Gerard129129
164van Dinteren, PeterDJC Stein129129
165Van Iersel, Hans129129
166Schalij, Frits126126
167van der Velden, Wim1257550
168De Laat, Wil117117
169De Wolf, Rob117117
170Grijsbach, Thom117117
171Kerstens, Elroy117117
172Zijlmans, Cor117117
173Elzen, Michel van den114114
174Esch, Roy van114114
175Jjansen, Norbert114114
176Afshar, Niusha111111
177Daamen, Roland107107
178Feng, ElysiaEindhoven107107
179Jongeneel, WimDordrecht107107
180Loman, Peter107107
181Roebers, Eline107107
182Smeets, Pierre107107
183Zeldenrust, SijeVughtse Toren107107
184Boll, Peter100100
185Bongers, JoopNuenen1002575
186Boons, Joris1002575
187Butalid, Carlo100100
188Chatinier, Gunie du100100
189Gottlieb, Jaap100100
190Heijstek, Hans100100
191Jongenelen, RoelDe Kentering1002575
192Kastelein GerardErasmus1002575
193Koedoot, Sebastiaan100100
194Orsouw, Hans100100
195van der Aalst, PeterSon en Breugel1002575
196van der Meijden, Martien100100
197van der Velden, WimDe drie Torens1002575
198Daantje, EldonDe Oude Toren/D957520
199Jara, Jesus9595
200Bakz, Hans8686
201Berkelmans, Gilion8686
202Donders, FrankVughtse Tore8686
203Leiding, Johan8686
204Martens, Wiely8686
205van Stiphout, Ton8686
206Groffen, Hans8383
207Aalst van der, PeterSon en Breugel7575
208Ackermans, Patrickhuisschaker7575
209Ansems, PeterDe Oude Toren7575
210Arakelyan, Arthur7575
211Aroca, Jos?Huisschaker7575
212Baljet, Lukasgeen7575
213Baselmans, Daan7575
214Berkers, Embert7575
215Bloks, MaikelOSV7575
216Boender, Boukegeen7575
217Bout, GerritDe Oude Toren7575
218Brand, Berry7575
219Braun, Eric7575
220Broekhuis, Jan7575
221Budding, AartDe Oude Toren7575
222Buijsers, KevinUltimo Vero7575
223Buijvoets, Carlo7575
224Cassimon,HugoEspion7575
225Cortenbach, Stan7575
226Couwenberg, MarkGiessen en Ling7575
227Daantje, Eldon Jr.Huisschaker7575
228Davidse, Rene7575
229De Freytas, Paul7575
230De Smet, SanderDe Baronie7575
231De Vries, WolterVughtse Tore7575
232Dekker, Ger7575
233Do, Huong7575
234Elias, LeoDe Oude Toren7575
235Gras, ArjanDe Kentering7575
236Haverhoek, Jan7575
237Heinemans, NolVeldhoven7575
238Hendrickx, Arthur7575
239Hendriks, Koos7575
240Hernando, EgidionDe Oude Toren7575
241Hinzen, JackVeldhoven7575
242Hoosein, ShakeelOSV7575
243Huang, Wendy7575
244Huiting, ThijsSon en Breugel7575
245Jacobs, MichelZZC7575
246Karstens, Lex7575
247Klaassen, Coen7575
248Klerks, FredDe Drie Torens7575
249Koks, Paul7575
250Koopman, Daniel7575
251Lagerwaard, FransDe Oude Toren R7575
252Lalihatu, Alex7575
253Lindhout, Danny7575
254Montforts, TonStein7575
255Mosayee, Janhuisschaker7575
256Olree, Alex7575
257Orsouw, HansOisterwijk7575
258Overes, LoekEVS7575
259Piekart, TonDe Oude Toren7575
260Plasmans, BartEGS7575
261Raemakers, Karl7575
262Rijkers, RomanODI7575
263Roos, PieterDe Kentering7575
264Sazonov, Fedor7575
265Schlangen, Jos7575
266Schlangen, Koen7575
267Schreuder, Hans7575
268Segers, TjeuDe Kentering7575
269Sol, LucUltimo Vero7575
270Sparidaans, Toon7575
271Steenkamer, Jaap7575
272Strik, HenkOSV7575
273Strik, MarcelDe Oude Toren7575
274Swinkels, Jos7575
275Talpe, ErwinGard?7575
276Tepe, Cas7575
277Tepe, Thomas7575
278Tepe, Ton7575
279Thomassen, HenkMierlo Geldrop7575
280Th?nissen, Hans7575
281Tode, JohanHuisschaker7575
282Uittenbogaard, Hans7575
283v.d. Wijst, HenkOSV7575
284Van Asseldonk, QuintenODI7575
285Van Dalen, MaikoWLC/RDS7575
286Van de Griend, Johan7575
287Van den Bosch, Ren?De Oude Toren7575
288Van den Hout, MarcoRijen7575
289Van der Heijden, ArnoldEindhoven7575
290Van der Heijden, LauranHuisschaker7575
291Van der Nat, EdDe Oude Toren7575
292van der Schoot, Mark7575
293van der Schoot, Peter Paul 7575
294Van der Wijst, HenkOSV7575
295Van Dijk, Julius7575
296van Dongen, Gijs7575
297van Dongen, Jesse7575
298Van Dorp, TeunSVO7575
299Van Driel, Hans7575
300Van Gelder, Leo7575
301van Gend, Jos7575
302Van Leersum, Fons7575
303van Moorsel, Tommie7575
304van Pelt, Kees7575
305Van Vliet, Ton7575
306Van Waardenberg, JohnDe Willige Dame7575
307Vermee, Paul7575
308Vermeulen, Dewi7575
309Vermeulen, JosEindhoven7575
310Vissers, HenkODI7575
311Weel, Jaap7575
312Wels, BertStukkenjagers7575
313Wever, Remco7575
314Willemen, PaulDe Kentering7575
315Wouts, Wil7575
316Yilmaz, Adem7575
317Asseldonk, Quinten van5757
318Gestel, Teun van5757
319Ham, Erwin van der5757
320Haperen, Joey van5050
321Michiels, Max5050
322Torn, DanielNuenen3636
323Ouwersloot,, HansMaastricht/Eindhoven2929
324Perrenet, acobMaastricht2929
325Cornelissen, Arjan2525
326de Brabander, Paul2525
327Geluk, Peter PaulNuenen2525
328Gerritsen, Rein2525
329Haans, Stepahn2525
330Kuijpers, DomienEisden (B.)2525
331Labriaire, MilloHSC Helmond2525
332Martinez, Sarah2525
333Mei, Jowen2525
334Neggers, BasNuenen2525
335Rademaker, KoosNuenen2525
336Slagboom, LeandroPhilidor 18472525
337Spruijt, JanNuenen2525
338van de Steen, Thomas2525
339van Eijk, JeroenThuis schaker2525
340van Moorsel, ErnestDe Drie Torens2525
341Warbout, Dick2525
342Weijers, Albert2525
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0