NBSB Grand Prix Circuit Eindstand 2018/2019

  stompe lindeSnerttoernooiStukkenjagersTorenvalkHopbelDruiventrosJohan van MilOisterwijkHemels MidzomerHuub van Dongen 
CAABCAAABB
NaamTot. Aantal GP puntenscorescore2score3score4score5score6score7score8score9score10
Kocken, Wilbert1270129171143171142200185129
Konings, Frans646236193217
Steenbekkers, Frank646143129217157
Deckers, Frans6202575755064117114100
Fürstenberg, Tom5745071167143143
Kuipers, Stefan557257300
van den Bosch, Rene5462575505775150114
Oostvogels, Niek54336150107100150
Robinson, Roland526257550133114129
Lai, HingTing498214284
Dijksman, Sebastiaan496150129217
Dijkstra, Matthijs4945086129100129
Riemens, Koen46443171250
Leemans, Huub438129167142
Geboers, Jimmy43686150200
Stada, Jim4225013416771
van den Berg, Bram407193214
Blijlevens, Pim3895015075114
Kat, Rudolf381214167
van Roon, Sjoerd379193186
Ydo, Pim37115079142
van den Akker, Ton35350577510071
Werkhoven, Maarten3507575200
Faber, Hugo342171171
Becx, Cesar32850107171
Simons, Rudy31464107143
Preuter, Carlos3087575158
Groos, Jan30675117114
Jongenelen, Roel30025507510050
Steeksma, Ron2905057183
Vlietstra, Sung Ho28975114100
Koks, Paul2837575133
Dignum, Erik279150129
Schneider, Ilja276276
Adriaans, Mario27575755075
Strik, Bonny275755050100
van Essen, Marieke2687975114
Jacobs, Ruud26475506475
Kazarjan, Gachatur2607571114
Verkooijen, Frank258129129
Dgebuadze, Alexandre257257
Swinkels, Robin257257
van Dongen, Gijs25386167
Arts, Jan2507575100
Groffen, Hans2507575100
van der Linden, Marco250150100
van Dorp, Teun24275167
Vrolijk, Liam236236
van den Doel, Erik228228
Leiding, Johan22575150
van de Bund, Woud22525755075
van Zon, Richard22575150
Aarts, Rob214214
Cornelisse, John214214
Haast, Anne214214
Kampman, Tijmen214214
Kools, Thomas214214
Slaats, Henk21125753675
Rahayu, Jeff20715057
Pulles, Marcel200755075
van den Brink, Willem200200
van Ginkel, Ben200755075
van Loy, Rick200200
Broekhuis, Jan196755764
Nabuurs, Joep193193
Nabuurs, Mart193193
Sprangers, Remco193193
Tang, Charlie193193
Vereggen, Lars193193
Hess, Peter19275117
Tomaszewski, Roman189189
Paridaans, Peter18811771
van Dooren, Dirk186186
Juciute, Einora183183
Bongers, Joop175257575
Orsouw, Hans17575100
Clijsen, Marc174174
Bosboom, Manuel171171
Gabriels, Geert171171
Jansen, Bob171171
van Kerkhof, David171171
Vroombout, Enrico171171
van Wermerdam, Valentijn1707595
Goes, Dirk168168
van de Plassche, Bas168168
Voege, Tobias168168
Berendsen, David167167
Feelders, Ad167167
Meerwijk, Arend Jan167167
Smits, Walter167167
Weijers, Ralf167167
Braun, Eric1617586
den Boer, Karel1617586
Bout, Gerrit15825133
de Jongh, Saul158158
Kiran, Anginthaya158158
Ouwersloot, Hans158158
Tolhuizen, Ludo158158
Wuijts, Johan157157
de Wit, Maarten1507575
Govoreanu, Matei150150
Hendrickx, Arthur150257550
Lie-Kwie, Kienfong1507575
Plasmans, Bart1507575
Severijns, Wil1507575
Sutmuller, Jos150150
Uittenbogaard, Hans1507575
van den Berg, Bart150150
van Dongen, Lana150150
van Gelder, Leo1507575
Wels, Bert1507575
Hagedoorn, Tammo143143
Vosselman, Jan142142
de Böck, Rien134134
Busa, Ryan133133
de Wolf, Rob133133
van der Knaap, Bert133133
van Dongen, Eric133133
Berkelmans, Gilion129129
Daamen, Roland129129
Gottlieb, Jaap129129
Grooten, Herman129129
Haast, Mark129129
Habibi, Hamoen129129
Heijstek, Niels129129
Rietveld, Leo129129
van Amerongen, Arjen129129
van den Berg, Gerard129129
van der Heijden, Ton129129
Verhoeven, Robin129129
Viering, Marc129129
Winkels,Marcel129129
Daantje, Eldon1257550
Peeters, Joep1257550
Prevoo, Joshua1255075
Raemakers, Karl1257550
Snethorst, Ben1257550
Talpe, Erwin1255075
van Asseldonk, Quinten1257550
Heijstek, Hans114114
Koedoot, Sebastiaan114114
Meihandoest, Roman114114
Reitsma, Ebe1145064
Simenon, Jozef114114
van Evert, Henk114114
Zeldenrust, Sije114114
Cebula, Jerzy107107
Klein, Jorik107107
Plomp, Barth107107
van Amerongen, Peggy107107
van den Houten, Bart1075057
van Himbergen, Har107107
Akkermans, Frits100100
Bottema, Jelle100100
Du Chatinier, Gunie100100
Feng, Elysia1002575
Jansen, Ingeborg100100
Rijsdijk, Peter100100
Thijssen, Ton100100
van der Aalst, Peter1002575
van Ginkel, John100100
van Zon, Paul100100
Wouters, Willem935043
Adam, Yilmaz8686
Donders, Frank8686
Fagel, Hans8686
Fakhri, Emal8686
Ghebreab, Elnathan8686
Heemskerk, Jasper8686
Heijmans, Stan8686
Laarhoven, Thijs8686
Mentink, Toon8686
Mulders, sjaak8686
Swinkels, Jos8686
Taal, Anne Paul8686
van den Borne, Bram8686
van Esch, Roy8686
van Gestel, Teun8686
van Iersel, Hans8686
van Roon, Ton8686
van Wanrooij, Wim8686
Vleer, Ren8383
Vugts, Wim7979
Aders, Maarten7575
Barends, Henk7575
Berkens, Embert7575
Budding, Aart7575
Buijvoets, Carlo7575
Castermans, Paul7575
Coenen, Albert7575
Daniels, Hennie 7575
Davidse, Rene7575
de Greef, Rini7575
de Laat, Wil7575
Dekker, Ger7575
Do, Huong7575
Elias, Leo7575
Feng, Tao7575
Frederiks, Erik7575
Godderij, Jo7575
Gouma, Roland7575
Goverde, Ruud7575
Gras, Arjan7575
Groen, Jari7575
Hamers, Erik7575
Hanique, Paul7575
Harnandan, Sergio7575
Hernando, Egidion7575
Huang, Luna7575
Huang, Wendy7575
Hurkmans, Tibor7575
Kapitany, Karoly7575
Kaufmann, Thomas7575
Keijzer, Leo7575
Kools, Jasper7575
Krosenbrink, Marcel7575
Lauterbach, Frans7575
Mollema, Henk7575
Muis, Matthijs7575
Omandan, Noël7575
Op 't Hoog, Joost 7575
Oppers, Danny7575
Otten, Jan7575
Peters, Frank7575
Piekart, Ton7575
Prins, Robert7575
Remmers, Hans7575
Roos, Pieter7575
Rosheuvel, Bas7575
Schlangen, Jos7575
Schlangen, Koen7575
Schouteren, Arjan7575
Schreinemachers, Jo7575
Smits, Marc7575
Sparidans, Toon7575
Stoker, Joost7575
Stoker, Martijn7575
Strik, Marcel7575
Tepe, Casper7575
Tepe, Thomas7575
Tepe, Ton7575
Thuijls, Hans7575
van Alphen, Carel7575
van Amerongen, Judith7575
van Beekhuizen, Michiel7575
van Beest, Yaro7575
van de Hout, Marco7575
van de Houten, Bart7575
van den Berg, Paul752550
van der Heide, Ivar7575
van der Heijden, Arnold7575
van der Velden, Wim7575
van Diggele, Willem7575
Van Dongen, Jesse 7575
van Ee, Alwin7575
van Geldrop, Robbert7575
van Gentevoort, Xander7575
van Gorp, Clemens7575
van Gosliga, Jouke7575
van Hoorn, Marsel7575
van Houwelingen, Arco7575
van Huijgevoort, Jeffrey7575
van Kalken, Daan7575
van Mook, Herman7575
van Pelt, Kees7575
van Pol, Thieu7575
van Troost, Joop7575
van Vliet, Ton7575
Verhoofstad, Ron7575
Vermeulen, Guus7575
Wever, Remco7575
Wildschut, Dave7575
Willemen, Paul7575
Wouts, Wil7575
Yilmaz, Adem7575
Zhan, Yijun7575
Hachman, Rob7171
Nieuwboer, Rob7171
Rietra, Peter7171
van Haperen, Joey7171
Verhagen, Gerrit7171
Bax, Martijn6464
de Laat, Bert6464
Karstens, Lex6464
Crombach, Coen5757
de Jong, Jasper5757
Dekkers, Rene5757
Den Ouden, Bouwe5757
Mettler, Jan5757
Michiels, Max5757
Wolferink, Frans5757
Aalst van der, Peter5050
Bakx, Hans5050
Baljet, Lukas5050
Bijker, Casper5050
Dekkers, Jan5050
Julicher, Chrit5050
Koot, Steve5050
Smetsers, Joep5050
van de Meerakker, Mark5050
van den Borne, Lianne5050
van der Paauw, Ton5050
van Dinteren, Peter5050
van Empel, Fred5050
van Geffen, Sem5050
Verhagen, ad5050
Vermeulen, Jos5050
Hejna, Adam4343
Loos, Peter4343
van der Heijden, Wim4343
van der Velden, Wilco4343
Loos. Pepijn3636
Hejna, Tomasz2929
van den Berg, Beau2929
van der Velden, Peter2929
Crane, Alex2525
de Leeuw, Kees2525
Driessen, Leon2525
Ermes Marc2525
Geluk, Peter Paul2525
Hoeks, Storm2525
Ioannidis, Symeon2525
Mei, Jowen2525
Neggers, Bas2525
Ogier, Dirk2525
Pennings, Joey2525
Pennings, Noelle2525
Stafleu, Mchiel2525
Thomassen, Henk2525
Torn, Daniel2525
van Geffen, Vince2525
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0