Schaaknieuws

Noord-Brabant

7 april

2024

Brabantse basisscholenkampioenschap 2024

Vandaag werd in het St. Oelbert Gymnasium in Oosterhout weer gestreden om het Schoolschaakkampioenschap van Noord-Brabant.

Het was weer een hele leuke schaak dag en tussen de rondes konden de kinderen zich uitleven op het schoolplein onder het genot van een lekker zonnetje.

Uiteraard heeft uwer voorzitter weer een aantal foto’s gemaakt welke u hier kunt bekijken.

NrNaamMatchBordp.WPSB
1.t Slingertouw 11426.06262.0
2.BS de Boschuil1020.05834.0
3t Slingertouw 21017.56137.0
4De Trinoom1017.55836.0
5.IKC Lodijke915.55527.0
6.’t Palet817.06027.0
7’t Karregat815.56330.5
8BS De Korenaar815.55226.5
9Vijf Eiken814.04222.5
10.t Schrijverke 1715.54821.5
11t Slingertouw 3715.04823.5
12De Meent 2714.54218.0
13Explora714.04820.5
14t Schrijverke 2714.03614.0
15Menorah 1713.55322.5
16D’n Heiakker 1711.55622.5
17.De Meent 1613.04011.5
18Menorah 2612.54313.0
19Reigerlaan611.04717.5
20.De Wending513.0369.5
21Dick Bruna512.04914.5
22Almgaard510.05016.5
23Troubadour59.54716.0
24.Vorsenpoel410.5399.5
25De Kroevendonk48.5427.0
26.D’n Heiakker 227.5394.0
744 keer bekeken

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *