Schaaknieuws

Noord-Brabant

25 november

2022

Ton Snoeren NBSB Veteranenkampioen 2022

Henk van Evert wint Seniorentoernooi

3e donderdag in november, al 36 jaar een begrip op de Brabantse schaakkalender.

Helaas is het aantal deelnemers de laatste jaren wel wat terug gelopen, maar met 36 deelnemers werd het wel een heel gezellig toernooi.

Voor de eerste keer werd dit toernooi gehouden in Jeugd- en jongerencentrum Elzenburg te Vught. Een ruime geschikte locatie, een overheerlijke lunch en na afloop nog een  hapje tijdens de prijsuitreiking.

De als eerste geplaatste Ton Snoeren van SV De Kentering maakte het helemaal waar.

Hij ging vanaf ronde 1 aan kop en stond deze koppositie niet meer af.

Met vier overwinningen en drie remises bleef Ton op weerstandspunten Joost Duquesnoy van SV Waalwijk net voor en mocht hij voor de 2e keer de Siem van der Linden wisseltrofee in ontvangst nemen.

In het Bertie Brandwijk Senioren toernooi bleef het tot het einde toe spannend.

Voor de eerste keer in de geschiedenis mocht een speler van de organiserende vereniging de eindoverwinning voor zich opeisen.

Henk van Evert, die begon met een remise, moest vanaf het begin in de achtervolging.

Pas in de voorlaatste ronde pakte Henk de koppositie om die in de laatste ronde niet meer af te staan. Met vijf overwinningen en twee remises mocht Henk van Evert de wisseltrofee van
“De Denker” van Rodin on ontvangst nemen.

Eindstanden:

NrNameRatingFedScoreTPRRCWW-WE
         
1Snoeren, Ton1833NED5,5190516755,50,56
2Duquesnoy, Joost1730NED5,5174015913,50,22
3Fürstenberg, Tom1749BEL51822166450,76
4Goverde, Ruud1758NED5158414993-0,9
5De Leeuw, Kees1439NED4,5172316214,52,57
6Deckers, Frans1589NED4,5166515444,50,87
7Reitsma, Ebe1638NED4160715524-0,1
8Van Sterkenburg, Harry1652NED41658160840,17
9Hagedoorn, Tammo1600 *NED41592154240,5
10Van Zelst, Cees1764NED3,5152915772,5-1,68
11Zeldenrust, Sije1582NED3,5145314532,5-0,75
12Arts, Jan1554NED31619161930,53
13Grijsbach, Thom1330NED31522158131,39
14De Vries, Wolter1670NED3143314243-1,93
15Hess, Peter1322NED3133513903-0,05
16Cramer, Ton1500 *NED2,5129013922,51290
17Samuels Lotens, Ria1204NED2,5127213352,50,3
18Roos, Pieter1344NED2131514681,5-0,4
19Lalihatu, Alex1063NED2103613171-0,25
20Donders, Frank1060NED050913650-1,31

NrNameRatingScoreTPRRCWW-WE
        
1Van Evert, Henk18756232419584,52,52
2Ydo, Pim19815,5210919164,50,99
3Schreurs, Wilbert21225,5204919003,5-0,35
4Kocken, Wilbert20264190119013-0,95
5Graafmans, Pascal185141840182620,02
6Van Boxtel, Danniel18564171919121-0,7
7Korthals Richard1600 *41143194301143
8Peeters, Joep1600 *41792191711792
9Van der Sanden, Martien18044159617881-0,97
10Robinson, Roland17663,5167419960,5-0,4
11Bonninga, Jaap1500 *31633182611633
12Merks, Willem1500 *2,5160017491,51600
13Slaats, Henk1500 *2,5140016730,51400
14Van der Meer, Aad13982,599818280-0,16
15Botter, Ronald1300 *1801160100
16Mulders, Sjaak1300 *085616560856
161 keer bekeken

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *