Schaaknieuws

Noord-Brabant

11 december

2023

NBSB Jeugdkampioenschappen in December en Januari

Eind deze maand en begin januari vinden verschillende jeugdkampioenschappen plaats.
Deelnemerslijst aan het eind van dit bericht.

wo         27-12-2023        Persoonlijke kampioenschappen ABC & Dm         Soerendonk

do          28-12-2023        Persoonlijke kampioenschappen ABC & Em         Soerendonk

vr            29-12-2023        Persoonlijke kampioenschappen E & Cm               Soerendonk

za           6-1-2024             Persoonlijke kampioenschappen D                          Zundert

zo           7-1-2024             Persoonlijke kampioenschappen D                          Zundert

In de kalender op deze website vindt u per kampioenschap meer informatie. Volledig bijgewerkte reglementen worden binnenkort op de website gepubliceerd.

Alle jeugdleiders / contactpersonen hebben al eerder de uitnodigingen hiervoor ontvangen inclusief aanmeldformulier.

Aanmelden kan eventueel rechtstreeks via jeugd@nbsb.nl met onderstaande gegevens per deelnemer:

Categorie:
Naam: 
Geboortedatum: 
KNSB nummer: 

Aangemelde Deelnemers tot 28-12-2023

Niet of fout in onderstaande lijst graag aanmelding opnieuw sturen naar via jeugd@nbsb.nl

Je ontvangt bevestiging van je aanmelding.

CategorieVoornaamTussenAchternaam
ACreston Zhu
AmNirupa Ganeshram
BElof Henckens
BJonne Fusers
BKoen Mathijssen
BFayne Zhu
BmGwen Kursten
BmAmber Tromm
BmTanya-Marie Cnossen
CJasper Mathijssen
CEthan Chua
CRoel Hompes
CNathan Oosthoek
CTiago Omnes
CXiheng Zhang
CSascha Kurt
CTiemevan derHeijden
CArmin Ehrismann
CCasper Deij
CSem Kobussen
CYourui Eric Zhang
CTim Ma
CBoyd Leenen
CKirtin Srivatsa
CFreek Thijssen
COt Hagen
CMathijs Vogels
CAditya Narayan
CSairam Chockalingam
CKristian Grigorov
CmThao Luong
CmAnumitra Elangkumaran
CmNiranjana Ganeshram
CmElisabeth vanForeest
CmMaritvanBoxel
DTiago Omnes
DXiheng Zhang
DYourui Eric Zhang
DThao Luong
DBoyd Leenen
DAnumitra Elangkumaran
DKirtin Srivatsa
DPhong Luu
DTeodor-Stefan Pata
DTim Ma
DFreek Thijssen
DLucia Thijssen
DMelody Zhang
DRyan John
DPhillip Blagojevic
DVincent Huang
DKiyaan Malhan
DAchyutraghav Basa
DRoan Lenting
DRihaan John
DArya Manchikanti
DLisha Timmanagoudar
DAayush Venkatakrishnaiah
DLennartvanHoutert
DJonas Verstegen
DZoë Omnes
DKristian Grigorov
DmNoor Alhaj Tibin
DmAnnadenUijl
DmZoë Omnes
DmYesenia Lukin
DmLorijn Fusers
DmThao Luong
DmAnumitra Elangkumaran
DmNiranjana Ganeshram
DmMelody Zhang
DmPomme Leenen
DmLucia Thijssen
DmLisha Timmanagoudar
EXiheng Zhang
EZoë Omnes
EDominic Coutinho
EYanyang Zhou
EMelody Zhang
ETeodor-Stefan Pata
EPomme Leenen
EMedhini Udhaya Kumar
ETim Ma
EBing Leenen
ECagan Deniz Altay
EVed Avinash
EThomas Ng
EJim Verspaget
ERory Duman
EEric Galkin
EAmoghavarsh Basa
EAdvaith Krishna Kokkula
EVeerlevanBoxel
EArya Manchikanti
EGuus Plukkel
EDamir Gafurov
EDerik Kruger
EJayden Jin
ELisha Timmanagoudar
EShaunak Lele
EAayush Venkatakrishnaiah
EJordanSpahiev
EmLisha Timmanagoudar
EmAisha Yerramilli
EmZoë Omnes
EmMelody Zhang
EmPomme Leenen
EmMedhini Udhaya Kumar
EmLucia Thijssen
1347 keer bekeken

2 reacties

  1. Barry Plukkel schreef:

    Hoe laat moet de E-jeugd zich morgen melden ?? Ik kan dat nergens terug zien.

    Met vriendelijke groet,

    Barry Plukkel

    1. Frank Lambregts schreef:

      Aanmelden op de dag zelf tussen 9.30 en 9.45:
      Zie het item in de kalender: https://www.nbsb.nl/kalender/brabantse-persoonlijke-jeugdkampioenschappen-e-en-c-meisjes/

Comments are closed.